»موسسه سوما

یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱

فرماندار صومعه‌سرا:

خبرنگاران روحیه امید را در مردم زنده نگه دارند

به گزارش سوما؛ صفاتی گفت: در شرایط موجود که مشکلات اقتصادی و معیشتی برای مردم زیاد است، اصحاب رسانه روحیه امید را در بین مردم زنده نگه دارند.

«مهدی صفاتی»  در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان اظهار کرد: می‌توان از ظرفیت اصحاب رسانه در ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی و … برای توسعه شهرستان استفاده کرد.

فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه جلسات باید خروجی داشته باشد افزود: جلسات ادارات باید صبح اول وقت یا بعد از ساعت اداری برگزار شود زیرا نباید از وقت مردم برای جلسات زده شود.

وی با بیان اینکه باید مردم را در کارها همراه خود کنیم گفت: به عنوان مثال در زمینه تفکیک زباله از مبدا نیاز است که رسانه‌ها این موضوع را در جامعه فرهنگ‌سازی کنند.

صفاتی با اشاره به اینکه برای توسعه شهرستان باید اتحاد و همدلی وجود داشته باشد تصریح کرد: هر جایی از شهرستان تخلفی دیده شود با هماهنگی دادستان قطعا برخورد خواهد شد.

فرماندار صومعه‌سرا با اشاره به اینکه یکی از معضلات اساسی ما در کل شهرستان‌ها نداشتن توجیه اقتصادی پروژه‌ها است عنوان کرد: در شرایط موجود که مشکلات اقتصادی و معیشتی برای مردم زیاد است، اصحاب رسانه روحیه امید را در بین مردم زنده نگه دارند.

وی با بیان اینکه پسماند در گیلان معضل است بیان کرد: در هر بخش یک روستا به عنوان پایلوت تفکیک زباله از مبدا انتخاب و اجرا شود و ‌زباله‌های خشک می‌تواند درآمدی برای روستا باشد.

صفاتی اظهار کرد: فرهنگ سازی، آموزش عمومی، اعتماد عمومی و از همه مهمتر تشویق شهروندان و جمع آوری به موقع زباله‌های خشک می‌تواند در اجرای موفق طرح تفکیک زباله از مبدا موثر باشد.

وی با بیان اینکه هر فصل با کمک خبرنگاران یکی دو موضوع را در شهرستان پیگیری و به سرانجام برسانیم خاطرنشان کرد: اگر مدیری برخورد خوب با ارباب رجوع ندارد به ما اطلاع داده شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://news.souma.ir/?p=10894

اخبار مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: