»موسسه سوما

یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱

دیدار مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان با فرماندار شهرستان رودسر

به گزارش سوما؛ مهدی محبوبی حسن کیاده مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان با سفر به شهرستان رودسر با محمد رضا شهاب زاده فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد .

فرماندار شهرستان رودسر در این دیدار بر لزوم استفاده از نیروهای بومی و جوانان تحصیلکرده در راه اندازی و بهره برداری واحدهای صنعتی و اشتغالزا تأکید کرد.

شهاب زاده با اشاره به جایگاه صنایع کوچک در تأمین بخش اعظمی از نیاز کشور به محصولات داخلی، خاطر نشان کرد: رشد صنایع کوچک مشکلاتی از قبیل بیکاری و توزیع ناعادلانه درآمد را به طرز صحیحی مدیریت می کند.

وی افزود: سازماندهی و کمک به واحدهای کوچک و متوسط صنعتی در راستای رقابتی شدن فعالیت این واحدها، شیوه ای مطمئن در بهبود ساختار صنعتی و حل مشکلات بیکاری در جامعه است.

رضا شهاب زاده فرماندار شهرستان رودسر ضمن اعلام آمادگی جهت پیگیری و رفع مشکلات واحدهای صنعتی بیان داشت : بانکها میبابست که مساعدت بیشتری را در روند پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی و صاحبان صنایع داشته باشند .

وی در ادامه افزود : جهت احیاء نمودن واحدهای راکد بانکها میبایست در تعامل بیشتر عرصه های تحت تصرف خود را به سرمایه گذاران دیگر واگذار نمایند .

مهدی محبوبی حسن کیاده مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ضمن تشکر از پیگیری و تلاش های شهاب زاده فرماندار شهرستان رودسر ، بیان داشت : برگزاری جلسات مستمر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی میتواند در جهت رفع مشکلات واحدهای صنعتی موثرباشد .

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت : عزت و حرمت و توانمندی ما در گرو داشتن اقتصادی قوی است .

وی در پایان بیان داشت : احیاء واحدهای صنعتی راکد ، ایجاد رونق، تکمیل و راه اندازی طرح های صنعتی کوچک و متوسط ،تخصیص وام به واحدهای صنعتی ، توسعه شهرک های صنعتی تقاضا محور، آزادسازی واحدهای صنعتی تحت تملک بانک ها از جمله برنامه های در دست اقدام شرکت شهرک های صنعتی گیلان در سال ۱۴۰۱ میباشد ./

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://news.souma.ir/?p=10363

اخبار مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: