»موسسه سوما

یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱

روزهای پر استرس برای هواداران ملوان بند انزلی

به گزارش سوما؛ مدیرعامل و سرمربی ملوان برای ادامه همکاری با این باشگاه در لیگ برتر، فرصتی ۱۰ روزه از هیات مدیره این باشگاه خواسته‌اند.

در حالی که ملوان روزهای خوبی را در لیگ یک پشت سر نمی‌گذاشت، با همت دو بازیکن بازیکن سابق این تیم یعنی مازیار زارع و پژمان نوری، این تیم سر و سامان بهتری گرفت و با پیدا شدن حامی مالی آماده حضور در لیگ یک و رقابت برای بازگشت به لیگ برتر شد، نوری با قراردادی یک ساله به عنوان مدیرعامل باشگاه و مازیار زارع به عنوان سرمربی ملوان به کار خود ادامه دادند. با مدیریت نوری و سرمربی‌گری زارع، ملوان توانست دوباره پس از ۶ سال به لیگ برتر بازگردد و در بالاترین سطح فوتبال ایران رقابت کند.

پس از لیگ برتری شدن ملوان، جلسه هیات مدیره این باشگاه با حضور این دو نفر برگزار شد و زارع و نوری فرصتی ۱۰ روزه برای استراحت و تصمیم‌گیری در خصوص ادامه همکاری با ملوان خواستند. باتوجه به تفاوت سطح فنی و سخت‌افزاری لیگ برتر با لیگ یک، این دو ملوانی محبوب روی سکوهای ورزشگاه سیروس قایقران برای ادامه همکاری با قوهای سپید انزلی دو دل هستند و از هیات مدیره ملوان خواسته‌اند تا به آن‌ها زمان برای فکر کردن دهند.

رفتن دوباره زارع و نوری از ملوان، خبر خوبی برای انزلی‌چی‌ها نیست و هواداران ملوان مشتاق هستند این بار تیمشان را با هدایت مازیار زارع و مدیریت پژمان نوری در لیگ برتر تشویق کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://news.souma.ir/?p=11183

اخبار مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: