»موسسه سوما

یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱

نصب تجهیزات درمانی بیمارستان شهید املاکی لنگرود طی یک ماه آینده

به گزارش سوما؛ نماینده لنگرود در مجلس با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی این بیمارستان طی دو سال اخیر سریع بوده، اظهار کرد: بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار شناور این پروژه بوده و با تجهیز آن به امکانات پیشرفته این رقم افزایش خواهد یافت.

پرویز محمدنژاد در حاشیه بازدید از بیمارستان در حال احداث شهید املاکی کومله وابسته به سازمان تامین اجتماعی گفت: این بیمارستان می‌تواند برای شهرستان لنگرود و شهرهای اطراف خدمات مناسبی به جامعه هدف ارایه دهد.

نماینده لنگرود در مجلس با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی این بیمارستان طی دو سال اخیر سریع بوده، اظهار کرد: بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار شناور این پروژه بوده و با تجهیز آن به امکانات پیشرفته این رقم افزایش خواهد یافت.

محمدنژاد با اشاره به اینکه امروز بزرگترین نگاه ما به جامعه‌ای است که از تمکن مالی کمتری برخوردار هستند، افزود: این بیمارستان در مرحله پایان نازک کاری است و تاسیسات برق و گاز و آب در حال نصب است و ماه آینده آماده نصب تجهیزات درمانی است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان گفت: جامعه ما به خدمات درمانی نیاز دارد و این بیمارستان هرچه سریعتر به بهره برداری برسد مردم به خدمات ارزان‌تری دست پیدا می‌کنند.

وی افزود: از آبان ماه سال ۹۹ با تزریق منابع مالی مناسب ساخت این بیمارستان سرعت گرفت و امروز خوشحال هستیم که بگوییم ۹۵ درصد کار انجام شده‌ است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://news.souma.ir/?p=11176

اخبار مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: