»موسسه سوما

یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱

فرمانده انتظامی گیلان:

کشف ۳۲ کیلوگرم ماده روانگردان از قاچاقچی حشیش در لاهیجان

به گزارش سوما؛ سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری قاچاقچی موادمخدر و کشف ۳۲ کیلوگرم ماده روانگردان حشیش در شهرستان لاهیجان خبر داد و افزود: قاچاقچی ۳۸ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

سردار عزیزاله ملکی با بیان اینکه سال‌ها است که موادمخدر به عنوان یک تهدید جدی جامعه بشری به ویژه نسل جوان را در معرض خطر قرار داده، موادمخدر و اعتیاد را ریشه بسیاری از جرایم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و اظهار داشت: پیشرفت یک جامعه در تمام زمینه‌ها در گرو دو رکن اساسی امنیت و سلامت است.

وی در ادامه به دریافت خبر فعالیت یک قاچاقچی در زمینه توزیع موادمخدر در سطح استان گیلان و پیگیری پلیس در این خصوص اشاره کرد و گفت: پس از انجام تحقیقات نامحسوس و اقدامات فنی، صحت موضوع برای پلیس محرز و مخفیگاه متهم در شهرستان لاهیجان مورد شناسایی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اعلام اینکه ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر با هماهنگی قضایی به آدرس محل سکونت این فرد اعزام شدند، افزود: در بازرسی از این مکان، ۳۲ کیلوگرم ماده روانگردان حشیش کشف و متهم مورد نظر دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: قاچاقچی ۳۸ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

سردار ملکی در پایان با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان انتظامی برای تامین و ارتقاء امنیت بیان داشت: پلیس خط مقدم مبارزه با موادمخدر است و در این راستا با عزم جدی و راسخ با این پدیده شوم مبارزه می‌کند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://news.souma.ir/?p=10691

اخبار مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: