»موسسه سوما

یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱

مهدی صفاتی سرپرست فرمانداری صومعه سرا شد + گزارش تصویری

اختصاصی سوما؛ طی مراسمی در سالن آمفی تئاتر فارابی با حضور استاندار گیلان مهدی صفاتی به عنوان سرپرست فرمانداری صومعه سرا معرفی شد.

آیین تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری صومعه سرا با حضور دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان، سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران شهرستان صومعه سرا برگزار شد.

دکتر عباسی در مراسم معارفه سرپرست فرمانداری صومعه سرا ، این شهرستان را دارای ظرفیت های پرشماری در بخش‌هایی از جمله کشاورزی، صنعت و گردشگری دانست و با اشاره به رتبه نخست صومعه‌سرا در بهره مندی از مجوزهای بی نام صادر شده در حوزه های مختلف اظهار داشت: از همه سرمایه گذاران برای ایجاد تحول در قسمت های اقتصادی، عمرانی و اشتغال زایی حمایت می کنیم.

وی با بیان اینکه با در نظر داشتن شاخص های توزیع عادلانه بودجه، حق مردم صومعه سرا داده می شود، نقش نماینده شهرستان در مجلس در جذب بودجه های ملی را منجر به توسعه همه جانبه ذکر کرد.

استاندار گیلان اهمیت وحدت و انسجام در پیشبرد بهتر امور را یادآور شد و با تصریح اینکه در حال حاضر این هماهنگی و تعامل بین مجمع نمایندگان و ارکان اجرایی و دیگر نهادهای استان وجود دارد، گفت: این مهم، به قطار توسعه گیلان سرعت می بخشد.

وی در خاتمه سخنانش با قدردانی از محمد نعمتی که عهده دار سرپرستی فرمانداری صومعه سرا بود؛ مهدی صفاتی را به عنوان سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان معرفی و به او تکلیف کرد برای توسعه شهرستان از ظرفیت نماینده مجلس، ائمه معزز جمعه، اعضای شورای تأمین، بزرگان شهر ، خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و آزادگان بهره گرفته و با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب، توانایی جوانان را مورد توجه قرار دهد.

از سوابق اجرایی و کاری سرهنگ مهدی صفاتی میتوان به فرماندهی سپاه پاسداران ناحیه انزلی و مسئول حراست و امنیت فرودگاه بین المللی سردارجنگل رشت اشاره کرد./سجاد آتشین

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://news.souma.ir/?p=10586

اخبار مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: